تهران- خیابان امیر کبیر- ناظم الاطباء جنوبی – بلوک ۶ شرقی – پلاک ۸۲ تلفن:۱۷ ۰۴ ۹۴ ۳۳ ۰۲۱

Asbestos-cloth.jpg

پارچه نسوز آزبست

پارچه نسوز آزبست غباردار و بدون غبار، (Dust or Dust Free Asbestos Cloth)

پارچه نسوز آزبست یکی از انواع بسیار قدیمی پارچه های نسوز به شمار می رود. همانطور که از نام این پارچه پیداست، از الیاف نسوز آزبست خالص بافته می شود. گاهی اوقات از پارچه نسوز آزبست با نامهای برزنت نسوز یا پارچه تفلونی نیز یاد می شود.

محققان دریافته اند که آزبست و مشتقات آن برای محیط زیست و سلامتی بسیار مضر است . بر اساس همین خطرات آزبست، تولید و استفاده از آن دارای محدودیتهایی است .البته توصیه شده است که اگر آزبست درمحیط هایی که انسان باآن سروکارندارد و مواد خوراکی باآن درتماس نیست استفاده شود بلامانع است.

پارچه نسوز آزبست علی الاصول قابلیت تحمل حرارتی ۴۵۰ درجه سانتی گراد را داراست . کارشناسان معتقدند این پارچه نسوز در شرایط خاص از ۲۵۰ تا ۵۵۰ درجه سانتی گراد دما را نیز تحمل می کند.

پارچه نسوز آزبست

انواع پارچه نسوز آزبست

این محصول در دونوع پارچه نسوز آزبست غباردار (Dust) و پارچه نسوزآزبست بدون غبار (Dust Free) به تولید می رسد و در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

به دلیل مضرات زیاد آزبست؛ پیشنهاد ما به شما این است که از پارچه نسوز آزبست بدون غبار استفاده کنید.

در تولید پارچه نسوز آزبست علی الاصول ازفایبر کریستولیت درجه بالا که کیفیت بالایی دارد استفاده می گردد.استحکام ، انعطاف، طول مناسب و توان بالا از ویژگیهای منحصر به فرد این فایبرها می باشد.

کاربردهای متداول پارچه نسوز آزبست

امروزه پارچه نسوز آزبست کاربردهای فراوانی در صنایع گوناگون داراست ازجمله اینکه مناسب ترین گزینه برای درزگیری کوره به شمار می آید. برهمین اساس است که برخی این پارچه نسوز را عایق پشتیبان کوره می دانند.

از دیگر کاربردهای معمول این پارچه می توان به عایق بندی دیگهای بخار، نیروگاههای برق ، تاسیسات ساختمانی و عایق کاری قالب ها در ریخته گری اشاره کرد.ناگفته نماند که این پارچه برای تهیه ی دستکش و لباسهای نسوز صنعتی بسیار مناسب است.

کاربرد پارچه نسوز آزبست

گروه صنعتی متّحد آماده ی ارایه ی انواع پارچه نسوزآزبست در ضخامت های ۱٫۵ و ۲ و ۳ میلیمتر و در عرض ۱۰۰ سانتیمتر با مرغوب ترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد.این گروه تاکنون در جلب رضایت مشتریان و سفارش دهندگان محترم خود کاملا موفق بوده است .

تاریخ :

فوریه 12, 2020

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

تماس باما