تهران- خیابان امیر کبیر- ناظم الاطباء جنوبی – بلوک ۶ شرقی – پلاک ۸۲ تلفن:۱۷ ۰۴ ۹۴ ۳۳ ۰۲۱

Fiberglass-Silky-Tape.jpg

نوار ابریشمی نسوز و کاربردهای آن

نوار ابریشمی فایبرگلاس (Fiberglass Silky Tape)

نوار ابریشمی یکی دیگر از منسوجات نسوزی است که امروزه در صنایع مختلف خصوصا صنعت نفت بسیار مورد توجه قرار میگیرد. نوارابریشمی از الیاف مرغوب فایبرگلاس به صورت بسیار ظریف بافته می شود. این الیاف با فر ايند ( Texturizing) در فشار بالا به هم تنیده می شوند.

این الیاف در دو نوع Glass C و Glass E مى باشد كه به ترتيب ۴۵۰و ۵۵۰ درجه سانتیگراد تحمل حرارتى دارند. غالبا در تكسهای ۴۰۰،- ۶۰۰، ۱۲۰۰ و ۲۴۰۰  قابل عرضه مى باشد.

ضخامت نوار ابریشمی

ضخامت نوار ابریشمی نسوز ۰/۲ میلی متر است .عرض این نوار از ۱ تا ۱۰ سانتی متر می باشد که به صورت نوارهایی به طول ۵۰ و ۱۰۰ متری قابل ارایه می باشد.

 

ویژگیهای کلیدی :

نوار نسوز ابریشمی از استحكام و مقاومت حرارتى بالایى برخوردار مى باشد . از ويژگیهاى اين محصول ضد زنگ بودن و عايق حرارتى و الكتريكی بودن آن است .این نوع نوار بهترين جايگزين براى آزبست به شمار می رود و مى تواند به عنوان مواد اوليه در توليد پارچه ، نوار و پكينگ مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کاربردها :

این نوار امروزه در صنایع مرتبط گوناگون مورد استفاده ی فراوان صنعتگران به خصوص در پالایشگاههای نفت قرارمیگیرد. برای مثال می توان به استفاده ی آن جهت بالابردن کارایی انواع ماشین ها که به صورت عایق کاری وایرهای ماشین ها صورت میگیرد اشاره نمود.

عایق کردن دیواره های کوره هایی القایی درصنعت فولاد نیز یکی دیگر از مهمترین کاربردهای این نوع نوار است .

ترمیم شکاف و سوراخهای برخی تیغه های صنعتی نیز یکی دیگر از کاربردهای کلیدی نوار ابریشمی می باشد.

البته ناگفته نماند که مصرف نوارهای ابریشمی نسوز به مصادیق و موارد ذکرشده ی پیشین ختم نمی شود. درصنایع گوناگون دیگر همچون صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نیز مصارف بسیار دارد.

گروه صنعتی متّحد که همواره در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان و سفارش دهندگان ارجمند خود کوشیده است آماده ی ارائه این محصول می باشد. بدیهی است که مشتریان باسابقه و همیشگی ما از خدمات ویژه مانند تخفیفات فصلی و … برخوردار می باشند.

کافیست که فقط یک بار از خدمات ویژه ی ما بهره مند شوید .

 

 

تاریخ :

آوریل 9, 2018

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

تماس باما